Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w warsztacie
Usługi osobiste i domowe (PHS): znaczenie dialogu społecznego w kontekście wyzwań dla sektora w Polsce
organizowanym w ramach projektu PERHOUSE – Personal and household services (PHS) in Central and Eastern European Countries: Improving working conditions and services through industrial relation.
Organizator
Instytut Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Data i czas
26 stycznia 2024 r., godz. 11:00-15:00
Lokalizacja
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Instytut Socjologii, pl. Marii Curie-Skłodowskiej 4, 20-031 Lublin, sala 4
Formuła spotkania
hybrydowa (stacjonarnie i online)
Celem części seminaryjnej jest charakterystyka i analiza wyzwań związanych ze świadczeniem usług oraz warunkami pracy w sektorze usług osobistych i domowych (PHS) w Polsce. Podczas spotkania zaprezentujemy wstępne wyniki badań naukowych zrealizowanych w ramach projektu.
Głównym celem warsztatu jest pogłębiona analiza i wzmocnienie dialogu społecznego w sektorze PHS w Polsce, dlatego w sposób szczególny zależy nam na udziale jak najszerszego grona aktorów społecznych. Mamy nadzieję, że zaproponowana problematyka okaże się dla Państwa interesująca. W załączeniu znajdą Państwo agendę spotkania.
Uprzejmie prosimy o uwzględnienie terminu warsztatu w harmonogramie Państwa organizacji oraz udostępnienie zaproszenia zainteresowanym osobom i instytucjom.
Rejestracja udziału, niezbędna dla celów organizacyjnych, jest dostępna na stronie: https://forms.office.com/e/ZWbYJhWnnn.
Informacje o projekcie znajdą Państwo także na stronach: www.wfis.umcs.pl > Działalność naukowa > Granty i projekty > PERHOUSE oraz celsi.sk/en/perhouse/ .
W przypadku pytań uprzejmie prosimy o kontakt z mgr Anną Sadowską: anna.sadowska@mail.umcs.pl , tel. 723 893 838.
Z wyrazami szacunku,
dr hab. Dominika Polkowska
Kierownik polskiego zespołu projektu PERHOUSE