Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Stowarzyszenie Boost Biotech Polska zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Meet Biotech Boost Biotech w Lublinie.
Interesujesz się biologią molekularną oraz genetyką? Jesteś ciekawy na czym polega proces drukowania w 3D? A może po prostu szukasz inspiracji do rozwoju swojej kariery zawodowej?
Stowarzyszenie Boost Biotech Polska zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Meet Biotech Boost Biotech w Lublinie. W trakcie spotkania nasi goście opowiedzą o tym jak znaleźli się w biotechnologii, gdzie zdobywali doświadczenie i czym się zajmują. Po krótkich prezentacjach będzie czas na pytania i wymianę doświadczeń między wszystkimi uczestnikami spotkań. Wszystko to w nieformalnej atmosferze, która sprzyja rozmowom i szukaniu inspiracji do dalszego rozwoju.
Lublin - Meet Biotech - Boost Biotech #4
10 luty 2016 r. (środa) godz. 18.00
Paragraf 14
ul. Langiewicza 12
20- 045 Lublin
Goście:
*dr inż. Sylwia Okoń- Znalazła się w gronie 36 naukowców poniżej 35. roku życia, którzy dostali granty naukowe w ramach VI edycji programu Lider. W 2014 roku wygrała prestiżowy konkurs Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, który umożliwił stworzenie własnego zespołu naukowego, a następnie realizację projektu dotyczącego identyfikacji efektywnych genów odporności na choroby grzybowe oraz opracownia markerów DNA służących do ich identyfikacji w owsie.
*Robert Wciseł- Absolwent Politechniki Lubelskiej specjalności Informatyka w Inżynierii środowiska. Zawodowo działający w obszarach ICT, Cloud Computing, Rapid Prototyping w tym Druku 3D. Aktualnie kieruje zespołem R&D działającym w obszarze produkcji przyrostowej i cyfrowego wspomagania projektowania. Związany z Lubelskim środowiskiem startup'owym jako niezależny konsultant, konstruktor. Aktywnie pracujący z technikami Reverse Engineering, Rapid Prototyping, Digital Manufacturing przy opracowywaniu prototypów urządzeń i wdrażaniu ich na rynek. Po godzinach pasjonat "Maker movement", aktywnie wspierający tego typu działania.
Więcej na: https://www.facebook.com/events/819780648130493/