Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Шановне паньство, запрошуємо до прочитання листа ректора ЛНУ ім. І. Франка, проф. Володимира Мельника, з подякою для ніверситетської спільноти UMCS за активну підтримку і солідарність з українським народом в цей тяжкий час.