Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Już 14 listopada startuje kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Biuro Rozwoju Kompetencji w ramach wydarzenia "Umiem w Przedsiębiorczość!" we współpracy z Wydziałem Ekonomicznym UMCS zaprasza wszystkich studentów i studentki do udziału w wielu atrakcyjnych wydarzeniach.
Hasło przewodnie 15. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości to „Elastyczność bez granic”. Biuro Rozwoju Kompetencji wspólnie z Wydziałem Ekonomicznym UMCS przygotowało warsztaty i spotkania dotyczące zagadnień związanych z prowadzeniem własnego biznesu i rozwoju nowoczesnych technologii. Wydarzenia wpisują się w akcję "Umiem w Przedsiębiorczość!" realizowaną przez Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS.
16 listopada (środa) – DZIEŃ WARSZTATOWY:Godz. 10:00 – 11:30 (stacjonarnie) - „Zaplanuj swój biznes z dotacją - czyli jak otrzymać bezzwrotne środki finansowe na stworzenie własnej firmy”, prowadzi: Klaster SMB Synergy Group Sp. z o.o. Miejsce: Przestrzeń coworkingowa Stołówki Akademickiej "Trójka" Warsztaty mają na celu podzielenie się z uczestnikami praktyczną wiedzą dotyczącą dotacji bezzwrotnych, odpowiadając na pytania:
Dodatkowe informacje o warsztacie znajdują się w załączniku. Godz. 12:00 – 15:00 (stacjonarnie) - „Moja własna strategia sukcesu – warsztaty kreatywne”, prowadzi: dr Bartłomiej Twarowski, prof. UMCS, Wydział Ekonomiczny Miejsce: Przestrzeń coworkingowa Stołówki Akademickiej "Trójka" W czasie warsztatu dowiesz się m. in.:
Godz. 17.00-18.00 (online) - „Design Thinking - prezentacja i wprowadzenie do metody”, prowadzący: mgr Bartosz Zdunek, Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS W czasie spotkania online dowiesz się m. in.:
17 listopada (czwartek) – DZIEŃ SPOTKAŃ Z EKSPERTAMI/TKAMI:Godz. 15.00-15.45 (stacjonarnie) - „Pierwszy własny biznes - potencjał i zagrożenia, które warto znać”, prowadzi: Klaster SMB Synergy Group Sp. z o.o. Miejsce: Aula II na Wydziale Ekonomicznym UMCS (I piętro) Podczas spotkania poruszone zostaną tematy:
Dodatkowe informacje o spotkaniu znajdują się w załączniku. Godz. 15.45-16.30 (stacjonarnie) - Rafał Garbacz z UtterOne o nowoczesnych technologiach Miejsce: Aula II na Wydziale Ekonomicznym UMCS (I piętro) Przekuwa pomysły w rzeczywistość. Od kilku lat popularyzuje technologie głosowe. Skutecznie przekonuje firmy i instytucje, aby myśleć o głosie w wielu wymiarach. Pomaga firmom odkrywać obszary, w których mogą z powodzeniem wykorzystać to co obecnie oferuje technologia. Brał udział w niestandardowych projektach, między innymi jako asystent szkoleniowy procedury ratowniczej BLS, systemów monitorowania i analizy dźwięków. Jego startupy pracowały dla takich marek jak Żabka, Allegro Lokalnie, McDonald’s czy Amazon. Pokazuje, że technologie głosowe można wykorzystywać w każdej branży. Chciałby, aby każdy mógł mieć własnego wirtualnego asystenta takiego jak JARVISa. Godz. 16.30 (stacjonarnie) - „Tworzenie pełnej kampanii promocyjnej 360”, prowadzi: Karolina Ślebocka - Everest Marketing Miejsce: Aula II na Wydziale Ekonomicznym UMCS (I piętro) W czasie spotkania prelegentka opowie m. in. o tworzeniu pełnej kampanii promocyjnej 360 (Google, Mailing, Facebook - z wykorzystaniem MS-Excel, w tym jak stworzyć lejek sprzedażowy). Rejestracja na warsztaty w dniu 16 listopada br. prowadzona jest przez formularz na poniższej stronie: Prelekcje w dniu 17 listopada br. są otwarte (nie obowiązuje rejestracja). Dodatkowe informacje na temat innych wydarzeń realizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości znajdują się na stronie internetowej ŚTP. Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Może szukasz źródeł jego finansowania? Umów się na spotkanie z Uniwersyteckim Promotorem Przedsiębiorczości - dr. Bartłomiejem Twarowskim, prof. UMCS. Promotor udziela informacji między innymi w zakresie:
Kto może skorzystać z doradztwa?
Kontakt dla osób zainteresowanych: Uniwersytecki Promotor Przedsiębiorczości |