Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Akademicki Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na spotkanie autorskie z Agnieszką Kozak wokół jej najnowszej książki „Uwiezieni we własnej głowie. Jak zrozumieć przeszłość i mieć szczęśliwsze życie".
Termin: 12 listopada br., godz. 17.00
Miejsce: aula A.1.08 - Wydział Politologii i Dziennikarstwa UMCS (ul. Głęboka 45)
Wstęp wolny.
Podczas spotkania będzie można wysłuchać ciekawej rozmowy z gościnią i zadać pytania w trakcie dyskusji. Przewidziano także czas na podpisywanie książek oraz zdjęcia.
Uwięzieni we własnej głowie. Jak zrozumieć przeszłość i mieć szczęśliwsze życie to książka, która analizuje, w jaki sposób nasze doświadczenia z przeszłości wpływają na obecne życie oraz jak możemy przezwyciężyć ograniczenia narzucane przez własne myślenie. Autorka dzieli się historiami ludzi, którzy w trakcie swojej drogi radzenia sobie z traumami odkryli, jak budować szczęśliwszą przyszłość. Książka podkreśla znaczenie przejścia od intelektualnego zrozumienia do emocjonalnego zaangażowania, aby wolne serce mogło kierować naszymi wyborami.
Agnieszka Kozak – psycholożka, psychoterapeutka, nauczyciel akademicki, trenerka komunikacji. Prowadzi popularny kanał na YouTube poświęcony tematyce psychologicznej. Autorka wielu książek, m.in.: Znaczenie pieniądza, Dojrzałość menedżerska, Siła lidera, Mała książeczka o bliskości, Dogadać się z nastolatkiem. Dojrzałość i szacunek w relacji, Uwięzieni w słowach rodziców. Jak uwolnić się od zaklęć, które rzucono na nas w dzieciństwie, Mądra bliskość i najnowszej Uwiezieni we własnej głowie. jak zrozumieć przeszłość i mieć szczęśliwsze życie.
Więcej informacji o Autorce – https://agnieszkakozak.pl/
Spotkanie jest organizowane w ramach programu DKK przez Akademicki Dyskusyjny Klub Książki działający przy Instytucie Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach UMCS. Wydarzenie jest finansowane ze środków Instytutu Książki, pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
źródło: Wydział Politologii i Dziennikarstwa UMCS