Oferty Pracy

STAŻYSTA/TKA W DZIALE HR

Numer referencyjny
451/2024
Data dodania
10.07.2024
Data ważności
31.08.2024
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Administracja
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Nazwa Firmy
Gi Group

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Wkrocz do świata rekrutacji!

Szukasz więcej niż tylko pracy? Dołącz do Gi Group i odkryj w sobie pasję do HR!

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Czego od Ciebie potrzebujemy:

  • statusu osoby bezrobotnej, zamieszkującej obszar woj. Lubelskiego.
  • mile widziany status studenta (preferowane kierunki takie jak: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, psychologia w biznesie)
  • dyspozycyjność
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • zainteresowanie tematyką HR (mile widziane)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Zakres zadań

Jakie mamy zadania:

  • wspieranie zespołu w realizacji procesów rekrutacyjnych
  • obsługa systemu rekrutacyjnego oraz wewnętrznej bazy danych kandydatów (wprowadzanie danych, tworzenie stanowisk rekrutacyjnych)
  • wstępna selekcja aplikacji i dobór kandydatów zgodnie z wymaganiami stanowisk
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych oraz umawianie spotkań rekrutacyjnych
Oferowane warunki

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Rekrutacja to dopiero początek! Twoje CV jest dla nas punktem wyjścia do poznania Cię bliżej.
  • Zostań częścią zespołu ekspertów. Odkryj tajniki rekrutacji i rozwijaj swoje umiejętności u boku doświadczonych profesjonalistów.
  • Zrób pierwszy krok ku swojej przyszłości. Aplikuj na staż w Gi Group, a może zostaniesz z nami na dłużej!

 Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia i rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w branży HR
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość podniesienia kompetencji poprzez system szkoleń wewnętrznych.
  • staż płatny
  • elastyczny grafik pracy
  • możliwość stałego zatrudnienia