Oferty Pracy

Specjalista/tka ds. zamówień publicznych

Numer referencyjny
561/2024
Data dodania
09.09.2024
Data ważności
30.09.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Zakupy/Zamówienia
Miejsce pracy
Lublin
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie ul. Grenadierów 3, 20-331 Lublin
Profil firmy

Działalność lecznicza

Dane kontaktowe

tel. 81 728 54 51; adres

mail: kadry@szpitalmsw.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • wykształcenie wyższe o odpowiednim kierunku,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych po stronie Zamawiającego,
  • kursy lub szkolenia z prawa zamówień publicznych lub studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych, znajomość procedur ustawy z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych i wydanych do tej ustawy aktów wykonawczych,
  • znajomość ustawy o finansach publicznych,
  • biegła znajomość obsługi komputera.
Zakres zadań
  • przygotowywanie i przeprowadzanie pod względem formalno – prawnym postępowań o udzielenie zamówień publicznych w jednym z trybów przewidzianych w ustawie Prawo zamówień publicznych,
  • publikowanie i aktualizowanie informacji na platformie ezamówienia.pl, enotices2.ted.europa.eu oraz na stronie internetowej prowadzonego postępowania,
  • przygotowywanie i przekazywanie uczestnikom postępowania korespondencji powstałej w toku prowadzenia procedury o udzielenie zamówienia publicznego,
  • archiwizowanie dokumentacji z zakresu prowadzonych spraw zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
  • prowadzenie dokumentacji i rejestru udzielonych zamówień publicznych,
  • udział w pracach komisji przetargowej,
  • przygotowywanie planu zamówień publicznych oraz rocznych sprawozdań z udzielanych zamówień publicznych.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV, list motywacyjny, uzupełnioną i podpisaną klauzulę informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych kandydatów na stanowisko objęte postępowaniem rekrutacyjnym (według załącznika do niniejszego ogłoszenia) oraz kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe) w terminie do dnia 30 września 2024 r. w Dziale Kadr Zakładu (pok. 220) lub przesłanie na adres mail: kadry@szpitalmsw.pl.

Uwagi

Kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu rekrutacji zostaną poinformowani telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Zastrzega się możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.