Oferty Pracy

Pracownik działu kadr i płac

Numer referencyjny
553/2024
Data dodania
04.09.2024
Data ważności
15.10.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
FULLJOB Polska Sp. zo.o.
Profil firmy

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej.

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• pracownik do przyuczenia, absolwent lub student Finansów i Rachunkowości
• wykształcenie min. średnie,mile widziane ekonomiczne lub pokrewne
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
• zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność,
• możliwość zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności,

Zakres zadań

• obsługa kadrowo-płacowa pracowników tymczasowych (umowa o pracę, umowa zlecenie)
• naliczanie wynagrodzeń PFRON
• obsługa zajęć komorniczych
• ewidencja czasu pracy
• wystawianie zaświadczeń
• znajomość programów Płatnik, Optima,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, PIP)
• wykonywanie innych, bieżących zadań związanych ze wsparciem pracy biura.

wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia

Sposób aplikowania

cv przesłane na meila agata.jurkowska@fulljob.pl