Oferty Pracy

Office Manager

Numer referencyjny
557/2024
Data dodania
05.09.2024
Data ważności
30.09.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Prawo
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Grupa Doradcza Puchacz sp. z o.o.
  1. Doradzamy jak przygotować i przeprowadzić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego. Przygotowujemy dokumentacje przetargowe, wspieramy zamawiających na etapie oceny i badania ofert.
  2. Prowadzimy pomocnicze działania zakupowe w postępowaniach prowadzonych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz zgodnie z wytycznymi obowiązującymi przy wydatkowaniu środków pochodzących z budżetu UE.
  3. Wśród naszych klientów są organy administracji rządowej, jednostki sądownictwa i prokuratury, samorządy terytorialne, uczelnie wyższe, spółki Skarbu Państwa, spółki samorządowe, instytucje kultury.
  4. Rocznie realizujemy usługi doradcze w zakresie ponad tysiąca postępowań zakupowych.
  5. Działamy na rynku od ponad 10 lat.
  6. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w instytucjach kontrolujących i jednostkach zamawiających.
  7. Każdego roku w imieniu naszych klientów realizujemy kilkaset postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.W naszych szkoleniach corocznie bierze udział ponad tysiąc osób.
  8. Działamy w oparciu o autorski system zarządzania ryzykiem procesu zakupowego, którego głównym celem jest optymalizacja etapu wyboru wykonawcy i etapu realizacji zamówienia.
  9. Reprezentujemy naszych klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą, oraz zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne podczas kontroli postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.
Dane kontaktowe

ul. Franczaka Lalka 43 Lublin

biuro@grupapuchacz.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wysoka kultura osobista.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność organizacji czasu pracy.
Zakres zadań
  • Komunikacja wewnętrzna (zarządzanie).
  • Komunikacja zewnętrzna (zarządzanie).
  • Organizacja szkoleń.
  • Organizacja spotkań z klientami.
  • Zarządzanie bazami danych spółki.
  • Zarządzanie kalendarzem Zarządu.
Oferowane warunki
  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Laptop.
  • Telefon.
  • Karta fitness.
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW.
Sposób aplikowania

CV należy przesłać na adres: biuro@grupapuchacz.pl

Z wybranymi osobami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.