Oferty Pracy

Konsultant/ka ds. wdrożeń integracji

Numer referencyjny
558/2024
Data dodania
06.09.2024
Data ważności
31.10.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Asseco Business Solutions
Profil firmy

Jesteśmy polską firmą informatyczną, która od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania wspomagające zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach. Nasze oprogramowanie wspiera kilkadziesiąt tysięcy użytkowników w 50 krajach.

Zatrudniamy ponad 1000 specjalistów w 14 biurach na terenie całej Polski (centrala mieści się w Lublinie). Na co dzień zajmujemy się produkcją oprogramowania i pracą nad autorskimi rozwiązaniami.

Co nas wyróżnia?

- Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Asseco, która od 30 lat tworzy tam, gdzie technologia i biznes łączą się z życiem.
- Nowoczesne rozwiązania Asseco wspierają ponad 100 000 firm i organizacji na całym świecie w prowadzeniu biznesu bez ograniczeń.
- Robimy wszystko by klienci widzieli wartość naszej współpracy i czerpali z niej jak najwięcej. Rozumiemy ich potrzeby i przynosimy realne korzyści biznesowe.

Dane kontaktowe
Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Nasze oczekiwania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - min. poziom C1
- Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
- Swoboda w korzystaniu z narzędzi informatycznych
- Samodzielność, szybkie przyswajanie wiedzy i dobra organizacja pracy
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- Znajomość innego języka obcego np. włoskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Zakres zadań

Twoje zadania:

- Prowadzenie prezentacji wdrożeniowych dla klientów w języku angielskim
- Koordynacja realizacji projektów wdrożeniowych zgodnie z ustalonym harmonogramem
- Komunikacja w języku angielskim z działami IT klientów i zewnętrznymi dostawcami usług
- Udział w planowaniu i ustalaniu priorytetów zadań realizowanych w zespole
- Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją prac zleconych do innych zespołów
- Weryfikacja poprawności danych na podstawie dokumentacji
- Wykonywanie prac konfiguracyjnych według przygotowanych instrukcji
- Uczestnictwo w analizie potrzeb klientów i rozwiązywaniu problemów w trakcie wdrożenia
- Aktywny udział w ciągłym ulepszaniu procesu wdrożeniowego

Oferowane warunki

To oferujemy:

- Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę.
- Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej.
- Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe.
- Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy szkolenia oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.
- Wiemy jak ważny jest work-life balance – oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji.
- Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.
- Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u.
- Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.

Sposób aplikowania