Oferty Pracy

Asystent/tka ds. księgowości

Numer referencyjny
555/2024
Data dodania
05.09.2024
Data ważności
31.10.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Mastermedia

Mastermedia zaopatruje sklepy i placówki handlowe, bez względu na skalę. Niezależnie od wielkości, przygotujemy wariant współpracy idealny dla Ciebie. Współpracujemy także z hurtowniami, które sprzedają produkty w dużych ilościach, jak i z pośrednikami, którzy pomagają w dostarczaniu towarów do klientów końcowych.

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym przedsiębiorcą. W dystrybucji nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

Dostarczamy najlepsze marki żywności i napojów na różne rynki na całym świecie. Transportujemy je drogą lądową, morską i powietrzną.

Dane kontaktowe

ul. Gęsia 3,
20-719 Lublin,
Polska

Sekretariat
+48 539 023 940
sekretariat@mastermediafood.com

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Jeśli:

● Chcesz poznać zasady pełnej rachunkowości i zdobyć doświadczenie w Dziale księgowości
● Masz status studenta
● Odnajdujesz się w pracy w zespole
● Potrafisz organizować pracę własną
● Jesteś osobą komunikatywną i zaangażowaną

Zakres zadań

Twoje obowiązki:

● Sprawdzanie rejestrów księgowych i VAT
● Układanie dokumentów wg standardów przyjętych w firmie
● Nadzór nad jakością danych
● Wdrażanie standardów do zbierania i przechowywania danych
● Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Oferowane warunki

Mamy dla Ciebie:

● Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (praca przez 5 dni w tygodniu). Start: 1 października
● Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w środowisku krajowym i międzynarodowym
● Miejsce do którego przychodzi się chętnie, bo jesteśmy zgranym zespołem

Wyślij swoje CV na adres rekrutacje@mastermediafood.com z dopiskiem: Rekrutacja – Asystent Działu księgowości.

Uwagi

Klauzula o ochronie danych osobowych do umieszczenia w CV kandydata:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Mastermedia sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (adres: ul. Gęsia 3, 20-719 Lublin, Polska). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie danych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie art. 221 §1 Kodeksu Pracy Mam świadomość, że udzielona zgoda może być odwołana przeze mnie w każdym czasie.”