Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Podczas Lubelskich Wirtualnych Dni Nauki odbędą się Wirtualne Drzwi Otwarte, na które zapraszamy 24.09.2020. W ich trakcie zaprezentowane zostaną moduły: Nauka nie musi być nudna, The vibes, Success stories, Kampusy studenckie oraz materiał o akademickim Lublinie. Przed wydarzeniem opowiemy Wam krótko o każdym z nich.
Podczas panelu Nauka nie musi być nudna udowodnimy Wam, że wiedzę można czerpać nie tylko z książek. Nauka to poza wykładami i teorią także zajęcia praktyczne w nowoczesnych przestrzeniach.
Z materiału dowiecie się najważniejszych informacji o UMCS. Nasi przedstawiciele opowiedzą Wam o naszej ofercie studiów. Po obejrzeniu filmu będziecie wiedzieć, jakie kierunki najczęściej wybierają kandydaci i który z nich okazał się rekrutacyjnym hitem.
Gdzie odbywają się zajęcia na UMCS? Typowe sale? Nie tylko! Będąc studentami Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, będziecie mieć także możliwość uczestniczenia w zajęciach, które odbywają się m.in. w specjalnych laboratoriach. Oglądając Nauka nie musi być nudna, zobaczycie jedno z nich, znajdujące się na Wydziale Chemii.
Słyszeliście o Ogrodzie Botanicznym UMCS? Jeśli nie, to będziecie mieli wyjątkową okazję zobaczyć to miejsce bez wychodzenia z domu. Lubicie spędzać tam czas? To będzie kolejna okazja do odwiedzenia Ogrodu, tym razem online.
Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Drzwiach Otwartych odbywających się w ramach Lubelskich Wirtualnych Dni Nauki. Transmisja odbędzie się 24.09 od godziny 8:00 na stronie www.lui.lublin.eu
Podczas wydarzenia będą dla Was dostępne wirtualne stoiska lubelskich uczelni oraz Miasta Lublin, na których znajdziecie materiały promocyjne oraz specjalny live chat, na którym będziecie mogli zadać pytania dotyczące uczelni i rekrutacji.
Wydarzenie dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.