Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie funkcjonuje bardzo dobrze rozwinięty system wsparcia od zawodowego, poprzez edukacyjne, aż po psychologiczne! Zapoznaj się z tym krótkim przewodnikiem i zapisz go sobie – aby w odpowiedniej chwili skorzystać z pomocy, bo jesteśmy tutaj właśnie dla Ciebie.
Możesz bezpłatnie skorzystać ze wsparcia psychologicznego. Wszystkie konsultacje i porady są świadczone przez doświadczonych psychologów i psychoterapeutów. Możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową pomoc, dyskrecję, życzliwość, pełne zaangażowanie oraz spokojną atmosferę.
SENSUM działa w Instytucie Pedagogiki UMCS i oferuje nieodpłatne wsparcie psychologiczne i pedagogiczne studentom, doktorantom i pracownikom UMCS. Możesz więc skorzystać z porad online z zakresu wsparcia psychologicznego, ale także coachingu wobec ważnych decyzji życiowych, poszukiwania kierunku swojego rozwoju zawodowego, problemów z efektywnym zarzadzaniem czasem oraz automotywacją itp.
Uniwersytecka Studencka Poradnia Prawna na Wydziale Prawa i Administracji świadczy nieodpłatną pomoc prawną studentom oraz osobom niezamożnym w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa finansowego oraz spraw dotyczących przemocy w rodzinie.
Pomoc prawna świadczona jest przez studentów ostatnich lat studiów prawniczych pod nadzorem pracowników naukowych.
Specjalistki z Biura Rozwoju Kompetencji: mgr Magdalena Bis oraz mgr Małgorzata Czarnomska pomogą Ci poznać swoje mocne strony, określić najlepszy dla Ciebie charakter pracy, kierunek i poziom dalszego kształcenia. Wesprą Cię w znalezieniu i zrozumieniu swoich potrzeb związanych z życiem zawodowym oraz w odnalezieniu sposobów na ich realizację.
To wyjątkowa broszura, której głównym celem jest przekazanie wiedzy na temat szybkiego i skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami życia studenckiego. Znajdziesz ją tutaj!
Celem Zespołu jest wsparcie studentów z indywidualnymi, specyficznymi potrzebami, które wymagają szczególnego wsparcia. Możesz skorzystać z pomocy:
Szczegółowe informacje poświęcone formom wsparcia osób z niepełnosprawnościami znajdziesz w tym miejscu.
Chcielibyśmy przy tym zwrócić szczególną uwagę na:
Pamiętaj, nigdy nie jesteś sam/a!
Autor: Marta Kostrzewa