Aktualności

Sukces tenisistek stołowych w mistrzostwach województwa
23.02.2024

W minioną niedzielę w hali Politechniki Lubelskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Seniorek w tenisie stołowym. Nasz klub i Uczelnię reprezentowały studentki UMCS: Weronika Szewczak oraz Aleksandra Jeżewska, które zakończyły zmagania na... więcej
Koszykarki rozegrały ostatni domowy mecz rundy
23.02.2024

Pomimo trzech kwart na prowadzeniu akademiczkom nie udało się dowieźć zwycięstwa na swoim terenie. O porażce z wicemistrzem Polski zadecydowały ostatnie minuty. Polski Cukier AZS UMCS Lublin przegrał u siebie z KGHM-em BC Polkowice 84-92. więcej
Już dziś mecz mistrzyń Polski z wicemistrzyniami
21.02.2024

Hit sezonu ostatnim domowym meczem w rundzie zasadniczej. Mistrzynie Polski kontra wicemistrzynie, czyli starcie Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin z KGHM-em BC Polkowice. więcej
Rozmowa z psycholog sportową lubelskich koszykarek
20.02.2024

W swoim życiu sportowcy narażeni są nie tylko na problemy fizyczne, ale również mentalne, z którymi pomaga im Joanna Sajnog. Psycholog sportowa Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin opowiedziała między innymi o swoim zawodzie, pracy z akademiczkami oraz... więcej
Podsumowanie tygodnia AZS UMCS
20.02.2024

Ostatni tydzień dostarczył nam sporo emocji, gdyż pływacy rywalizowali na mistrzostwach świata. W weekend z kolei w Toruniu lekkoatleci walczyli o medale Halowych Mistrzostw Polski. więcej
Podsumowanie zmagań lekkoatletów na HMP
19.02.2024

W weekend lekkoatleci AZS-u UMCS Lublin mierzyli się w Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. Łupem akademików padły trzy medale seniorskie. więcej
Emocjonujące starcie koszykarek we Wrocławiu
17.02.2024

Lublinianki przegrywają bardzo ważny mecz w kontekście walki o pierwszą czwórkę rundy zasadniczej. Po długim czasie dominacji ekipa trenera Szewczyka musiała uznać wyższość przeciwniczek. Polski Cukier AZS UMCS Lublin przegrał na wyjeździe z 1KS Ślęza... więcej
Koszykarki walczą o ligowe TOP4
17.02.2024

KGHM Ślęza Arena to teren niełatwy do zdobycia, a do tej pory zaledwie dwóm ekipom udało się tam zgarnąć komplet punktów. Do tego grona postara się dołączyć Polski Cukier AZS UMCS Lublin, który w sobotę zmierzy się z 1KS Ślęzą Wrocław. więcej
W niedzielę koszykarski mecz gwiazd
16.02.2024

Północ kontra południe, czyli ALL STAR GAME LNBA. Po kilku latach przerwy powraca niepowtarzalne koszykarskie wydarzenie w naszym mieście. Już w niedzielę mecz pomiędzy najlepszymi koszykarzami amatorami na Lubelszczyźnie. więcej