Ця сторінка використовує cookies
З огляду на налаштування твоєї програми та з метою справного функціонування сторінки umcs.pl, було заістальовано cookies. Користуючись сторінкою, ти погоджуєшся на їх використання. Можеш змінити це в налаштуваннях своєї програми.
15 липня 2024 у сенатській залі відбулося урочисте вручення призначень керівництва університету на новий термін повноважень 2024-2028 років.
Ми раді повідомити, що ректор UMCS проф. Радослав Добровольський передав д-ру. хаб. Марціну Ліповському, проф. UMCS лист про призначення на посаду декана економічного факультету UMCS.
Професор приступить до виконання обов’язків 1 вересня цього року.
Вітаємо та бажаємо успіхів у вашій новій ролі!
Також вітаємо новообраного директора Інституту економіки та фінансів проф. Доктор. хаб. Анджея Міщука і, призначеного на наступний термін директора Інституту менеджменту та якості наук, д-р. хаб. Радослава Монціка, проф. UMCS!