Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego ma przede wszystkim wypełniać podstawową misję muzeum: gromadzić zbiory, zabezpieczać je, prezentować zasoby, opracowywać, edukować.
Muzeum COP jako muzeum techniki w centrum zainteresowania stawia przede wszystkim zabytki związane z szeroko rozumianą ideą COP-u: maszyny przemysłowe, wyroby, dokumenty i fotografie dotyczące zakładów przemysłowych. Nie zapominamy jednak o najważniejszym, czyli o ludziach, którzy COP budowali – ich historiach i opowieściach.
Nasze Muzeum ma nie tylko prezentować historię jednego z największych cudów gospodarczych w dziejach Polski, ale także przenosić idee, które przyświecały budowniczym COP-u. Dlatego wszechobecne są w nim koncepcje przedsiębiorczości i wynalazczości – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.
Bierzemy przykład ze wspólnej pracy, łączenia sił w dążeniu do celu, wzajemnej pomocy; ważne jest również podnoszenie własnych kwalifikacji i szeroko rozumiany rozwój osobisty. Koncentrujemy się także na innych wartościach – propagujemy idee nowoczesnej myśli urbanistycznej i trendy w architekturze, które zdominowały zabudowę copowskich osiedli i miast w dwudziestoleciu międzywojennym. Nowoczesne bryły modernistycznych i funkcjonalnych budynków wkomponowane w tereny zielone, zgodnie z ówczesną ideą miasta-ogrodu to miejsca, gdzie mieszkańcy mogli odpocząć zrelaksować się, poświęcić wspólnym pasjom.
Oferujemy:
- wymiar czasu pracy: pełny etat - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- miesięczne wynagrodzenie zasadnicze brutto od 4300,00 złotych
- możliwość pracy w dynamicznym zespole
- możliwość rozwijania nowych kompetencji zawodowych
Cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: proszakkwiatek@muzeum.stalowawola.pl