Stażysta/-tka w Dziale Personalnym (Kadry i Płace)

Numer referencyjny
396/2024
Data dodania
20.06.2024
Data ważności
31.07.2024
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Administracja
Nauczanie/Szkolenia
Psychologia
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o.
Profil firmy

Zakład OPmobility ( dawniej Plastic Omnium Auto Inergy Poland) w Lublinie jest częścią międzynarodowego koncernu OPmobility. Zajmujemy się produkcją systemów paliwowych oraz systemów SCR (selective catalictic reduction) i modułów ADM związanych z kontrolą emisji zanieczyszczeń dla kluczowych koncernów motoryzacyjnych takich jak Volkswagen Group, General Motors, PSA, RSA, Ford czy Chrysler. W Lublinie zlokalizowane jest również biuro konstrukcyjne, zajmujące się projektowaniem naszych wyrobów, a także dział konstrukcji maszyn przemysłowych i oprzyrządowania specjalnego.Lubelski zakład w Lublinie powstał w 1999 roku. Dynamiczny rozwój od 2012 roku zarówno produkcji jak i struktur spowodował, że jest to obecnie jeden z największych zakładów w Grupie zatrudniający ponad 500 pracowników.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Status studenta lub absolwenta - mile widziane wykształcenie kierunkowe
• Znajomość MS Office
• Doskonała organizacja pracy, skrupulatność i dokładność
• Umiejętność pracy zespołowej
• Odpowiedzialność za powierzone obowiązki
• Znajomość podstawowych przepisów prawa pracy będzie dodatkowym atutem

Zakres zadań

• Przygotowanie spisu i archiwizacja dokumentów
• Pomoc przy prowadzeniu dokumentacji pracowniczej
• Tworzenie raportów, analiz zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem
• Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu HR, w szczególności w zakresie kadr i płac.
• Dla osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy i zdobycia doświadczenia z zakresu HR- udział w projektach employer brandingowych, rekrutacjach oraz szkoleniach wewnętrznych.

Oferowane warunki

• Minimum 2-miesieczny płatny staż
• Możliwość realizacji stażu w pełnym/niepełnym wymiarze czasu pracy (do uzgodnienia)
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poprzez agencję pracy tymczasowej
• Pracę w fajnym zespole, w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku

Sposób aplikowania

Prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja.lublin@opmobility.com

Oferty pracy