Specjalista/tka do spraw sprzedaży

Numer referencyjny
433/2024
Data dodania
04.07.2024
Data ważności
31.08.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Sprzedaż
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Inwestor Józef Socha Michał Socha spółka komandytowa

Firma Inwestor Materiały Budowlane to rodzinne przedsiębiorstwo z bogatymi tradycjami, które z dumą działa na rynku już od 30 lat. Nasza firma jest zaufanym partnerem w dostarczaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych, spełniającym potrzeby zarówno małych, jak i dużych inwestorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu kolejnych pokoleń, udało nam się zbudować stabilną pozycję w branży budowlanej oraz zdobyć uznanie i zaufanie wielu klientów.

Nasza Misja:

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz profesjonalne doradztwo, które pomoże naszym klientom w realizacji ich inwestycji. Stawiamy na rzetelność, uczciwość oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Oferta:

W ofercie Inwestor Materiały Budowlane znajdziecie Państwo szeroki asortyment produktów, w tym:Materiały budowlane do fundamentówMateriały konstrukcyjneMateriały izolacyjneMateriały wykończenioweChemia budowlanaNarzędzia i akcesoria budowlane

Dlaczego My?

  • Tradycja i Doświadczenie: Jesteśmy firmą z tradycjami, działającą na rynku od trzech dekad, co gwarantuje stabilność i profesjonalizm.
  • Rodzinny Charakter: Nasza firma to rodzinne przedsiębiorstwo, które kładzie duży nacisk na wartości rodzinne i długoterminowe relacje z klientami.
  • Jakość i Rzetelność: Oferujemy tylko sprawdzone produkty najwyższej jakości, które spełniają wszelkie normy i standardy.Indywidualne Podejście: Każdego klienta traktujemy indywidualnie, oferując profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.Szeroki Asortyment: Nasza oferta obejmuje pełen zakres materiałów budowlanych, od fundamentów po wykończenia.
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

1. Wykształcenie:Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: budownictwo, handel, marketing, zarządzanie lub pokrewne.

2. Doświadczenie zawodowe:

  • Mile widziane doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą, najlepiej w branży budowlanej lub pokrewnej.
  • Doświadczenie w pracy z kluczowymi klientami będzie dodatkowym atutem.

3. Umiejętności:

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych relacji z kluczowymi klientami.
  • Znajomość rynku materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem.
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook).

4. Kompetencje interpersonalne:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.
  • Zdolność do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Orientacja na cel i wyniki.
  • Zdolność do efektywnego zarządzania czasem oraz priorytetami.

5. Inne wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm.
Zakres zadań

* Obsługa jednego kluczowego klienta hurtowni materiałów budowlanych.

* Utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowym klientem.

* komunikacja z klientem w celu zrozumienia jego potrzeb i oczekiwań.

* Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji.

* Monitorowanie rynku oraz analiza potrzeb klienta.

* Utrzymywanie bieżącej dokumentacji sprzedażowej.

* Raportowanie wyników pracy oraz postępów w realizacji zamówień.

* Przyjmowanie zamówień, wysyłanie zamówień, fakturowanie.

Oferowane warunki

Warunki współpracy:

  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie/Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od wyników sprzedaży.
  • Rozwój zawodowy: Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe.
  • Atmosfera pracy: Przyjazne i wspierające środowisko pracy, gdzie cenimy zaangażowanie i inicjatywę.

Zapraszamy do aplikowania osoby spełniające powyższe wymagania i chętne do podjęcia wyzwań w branży budowlanej.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres michal@inwestor.lublin.pl.