Psycholog/Psychoterapeuta (k/m)

Numer referencyjny
471/2024
Data dodania
23.07.2024
Data ważności
31.08.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Psychologia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
TERPA
Profil firmy

Kim jesteśmy?

Prowadzimy wiele wartościowych działań terapeutycznych, edukacyjnych, naukowych, zarabiając na życie i robiąc wiele wartościowych aktywności non-profit. Dlaczego? Bo nikt inny tego dobrze nie zrobi i nasze pacjentki tego potrzebują. TERPA to gabinety i ośrodek medyczny, pracując w szerokim obszarze specjalizacji medycznych, ze szczególnym zaangażowaniem dla kobiet z chorobami sromu, z przewlekłym bólem sromu (wulwodynią). Tworzymy multidyscyplinarne programy terapeutyczne (stacjonarne i online), projekty naukowe, szkolimy specjalistów i rozwijamy ten obszar. Od 16 lat pracujemy w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną. Psycholog współpracuje z ginekologami, psychiatrą, neurochirurgiem, urologiem, fizjoterapeutą i doświadczonym Zespołem Terpy.

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Dołącz do nas:

  • Jeżeli jesteś doświadczonym psychologiem z szeroką wiedzą w zakresie terapii, ale chcesz także pracować z urządzeniami: tDCS, biofeedback, laser niskoenergetyczny (LLLT), TECAR, magnetoterapii i ledoterapii, to poszukujemy Ciebie.
  • Jeżeli masz umiejętność współpracy z multidyscyplinarnym zespołem medycznym, w tym neurologami, psychiatrami i ginekologami, to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą.
  • Jeżeli jesteś gotowy/gotowa podjąć wyzwania pracy także w piątki i soboty, jako część naszego zaangażowanego zespołu, to czekamy na Twoje zgłoszenie.
  • Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy z pacjentami z chorobami sromu, w tym wulwodynii albo chcesz się tego nauczyć, korzystając z naszego dużego doświadczenia, to Twoje umiejętności są idealne dla naszej placówki.
  • Jeżeli jesteś zmotywowany/zmotywowana do udziału w projektach terapeutycznych, badawczych i szkoleniowych, to oferujemy Ci inspirującą przestrzeń do rozwoju zawodowego.
  • Jeżeli potrafisz efektywnie zarządzać dokumentacją elektroniczną i zapewniać wysoki standard obsługi pacjentów, to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą.
  • Jeżeli poszukujesz pracy w doświadczonym zespole, który oferuje wsparcie i możliwość wymiany doświadczeń, to Terpa jest miejscem dla Ciebie.
  • Jeżeli cenisz elastyczny grafik pracy oraz możliwość samodzielnego ustalania harmonogramu, to nasza oferta może spełnić Twoje oczekiwania.
  • Jeżeli interesuje Cię udział w szkoleniach specjalistycznych oraz rozwój w zakresie nowoczesnych metod terapeutycznych, to Terpa oferuje Ci taką możliwość.
  • Jeżeli chcesz być częścią społeczności ośrodka medycznego, który ma znaczący wpływ na zdrowie i życie pacjentów, to zapraszamy do naszego zespołu.
  • Jeżeli masz umiejętność planowania i organizacji pracy oraz dobrą organizację czasu, to możemy mieć dla Ciebie odpowiednią propozycję zawodową.
  • Jeżeli jesteś odpowiedzialny/odpowiedzialna za zachowanie wysokich standardów etycznych i zawodowych w pracy terapeutycznej, to czekamy na Twoje zgłoszenie.
  • Jeżeli masz umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością, to Terpa oferuje Ci możliwość rozwijania tych kompetencji.
  • Jeżeli poszukujesz stabilnej pracy na kontrakt lub jako przedsiębiorca (B2B) oraz interesują Cię atrakcyjne warunki wynagrodzenia, to nasza oferta może być dla Ciebie odpowiednia

Kogo szukamy?

  1. Osoby na stanowisko: Psycholog, Realizacja projektów, Terapeuta EEG-biofeedback, tDCS, magneto i ledoterapia (opcjonalnie laser niskoenergetyczny, radiofrekwencja)
  2. Absolwenta kierunku: Psychologia
Zakres zadań

Twoje obowiązki:

1. Praca w Terpie:

  • Przebycie szkoleń i obsługa urządzeń oraz wykonywanie zabiegów tDCS, EEGbiofeedbacku, magneto i ledoterapii, ewentualnie radiofrekwencja i LLLT; pozyskiwanie zgody na zabieg, wypełnianie dokumentacji elektronicznej, pobieranie i rozliczanie opłat za wizyty i zabiegi.
  • Współpraca z neurologiem, neurochirurgiem, psychiatrą, ginekologiem.
  • Prowadzenie terapii psychologicznych
  • Umawianie pacjentów do zabiegów (Program medyczny), kontakt z pacjentami, praca w rejestracji.
  • Udział w realizowanych i planowanych projektach terapeutycznych, badawczych i szkoleniowych.

2. Praca online:

  • Nabycie informacji w zakresie prowadzonych terapii (przyswojenie procedur i materiałów edukacyjnych).
  • Przygotowanie treści do materiałów (praca z urządzeniami) dla: pacjentów, lekarzy, fizjoterapeutów oraz na nasze media.
  • Terapia psychologiczna online.
  • Pomoc w przygotowywaniu materiałów edukacyjnych w mediach (podkasty, filmy)
  • Informacja (telefoniczna, mailowa) dla potencjalnych uczestników w zakresie szkoleń i terapii.
  • Udział w realizowanych i planowanych projektach terapeutycznych, badawczych i szkoleniowych (prowadzenie korespondencji i dokumentacji)
Oferowane warunki

Co oferujemy:

  • Będziesz częścią społeczności Terpa, ośrodka medycznego, który ma ponad 35 tysięcy pacjentów i swoją markę.
  • Będziesz pracowała/pracował w wartościowych projektach, wykonywała/wykonywał pracę o wysokim standardzie i znaczeniu.
  • Szkolenia specjalistyczne w zakresie obsługi urządzeń, zakresu pracy i obowiązków dotyczących stanowiska.
  • W pełni wyposażone gabinety, wszystkie niezbędne narzędzia pracy do prowadzenia terapii.
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów, który zapewnia wymianę doświadczeń zawodowych, wsparcie oraz współpracę.
  • Elastyczne godziny pracy oraz swobodę w ustalaniu grafiku pracy. W pracy stacjonarnej, ośrodek czynny jest w godzinach 8.00 – 20.00 od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w sobotę i indywidualnego wyboru godzin pracy.
  • Zatrudnienie na kontrakt, prowadząc działalność gospodarczą (B2B), wynagrodzenie w kwocie 35 zł/h pracy online czy pracy projektowej oraz (zazwyczaj, jak inne zatrudnione psycholożki) 50% kwoty za wizytę psychologiczną i 40% od każdej wykonanej procedury (zabiegi z wykorzystaniem urządzeń).
  • Dodatkowa gratyfikacja obejmuje projekty badawcze czy badania kliniczne.
Sposób aplikowania

Zgłoszenia z dopiskiem "PSYCHOLOG" prosimy kierować na adres: osrodek@terpa.eu

Rekrutacja:

  1. Program rekrutacji jest 3etapowy.
  2. Kolejne etapy będą prowadzone po akceptacji złożonego CV z listem motywacyjnym na adres mailowy: osrodek@terpa.eu

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 31.08.2024 r.

Prosimy o dołączenie do nadsyłanych zgłoszeń klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Oferty pracy