Praktyka/staż w Dziale Księgowości

Numer referencyjny
359/2024
Data dodania
03.06.2024
Data ważności
31.08.2024
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa, Praktyka płatna
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
INPL GROUP Sp. z o.o.
Profil firmy

Firma inPL Group działa na rynku od 2013 roku prowadząc kompleksową obsługę księgową oraz outsourcing finansowy. W strukturę firmy wchodzą również: dział wsparcia inwestycji zagranicznych w Polsce, dział zintegrowanych usług dokumentacyjnych dla firm transportowych, dział analityki i doradztwa, usługi prawne oraz usługi celne. Biura firmy znajdują się w Lublinie, Katowicach, Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu. Firma prowadzi księgowość dla ponad 600 podmiotów w całej Polsce.

Dane kontaktowe

Kontakt za pośrednictwem maila hr@inpl.eu

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- dyspozycyjność minimum 2-3 dni w tygodniu (godziny praktyk do ustalenia);
- znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;
- znajomość j. angielskiego/rosyjskiego będzie atutem;
- znajomość pakietu MS Office;
- zdolność analitycznego myślenia;
- umiejętność pracy w Zespole;
- studenci kierunków związanych z ekonomią/finansami/rachunkowością - mile widziani.

Zakres zadań

- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;
- sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;
- wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego dokumentów;
- archiwizowanie dokumentacji księgowej;
- wsparcie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych.

Oferowane warunki

- możliwość zatrudnienia po okresie praktyk w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia;
- pracę w młodym i zgranym Zespole;
- wsparcie współpracowników i przełożonych;
- możliwość ciągłego rozwoju.

Sposób aplikowania

Wymagany dokument CV. CV prosimy przesyłać na adres mailowy hr@inpl.eu

Uwagi

Poszukujemy osób, które rozpoczną w naszym biurze swoją przygodę z księgowością oraz zostaną z nami na dłużej.

Oferty pracy