Pracownik techniczny w R&D Centrum – płatny staż

Numer referencyjny
382/2024
Data dodania
11.06.2024
Data ważności
31.07.2024
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Inne
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
The True Green S.A.

Misją The True Green jest wykorzystanie potencjału roślin jednorocznych w ramach nowej kategorii materiałowej - przyszłościowego substytutu drewna. Nasz Zespół szuka balansu pomiędzy rosnącym zapotrzebowaniem na produkty konsumenckie i malejącymi zasobami naturalnymi. Stawiamy na rozwój biznesu i wzrost gospodarczy przy poszanowaniu terenów naturalnych i miejsc wieloletniego rozwoju bioróżnorodności. Szukamy do swoich produktów materiałów łatwo odnawialnych, powszechnych, problematycznych i niechcianych przez resztę sektorów.

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole;
• Pracowitość i rzetelność w wykonywaniu zadań;
• Dostępność 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 w terminie 1.07 - 30.09.2024 r.;
• Motywacja do rozwijania własnych umiejętności;
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
• Doświadczenie stolarskie lub umiejętności stolarskie;
• Mile widziana znajomość metod stosowanych przy obróbce drewna i nowoczesnych rozwiązań technicznych w przemyśle drzewnym. produkcji kompozytów drewnopochodnych i drewnopodobnych;
• Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle drzewnym.

Zakres zadań

• Przygotowywanie surowca do prób;
• Wykonywanie prób materiałowych;
• Praca z surowcem: uszlachetnianie materiału, szlifowanie, cięcie itp.;
• Pomoc w udoskonaleniu Centrum R&D.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia na 3 miesiące, z możliwością zatrudnienia po zakończeniu stażu;

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@greenlanes.pl z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, w tym również na potrzeby przyszłych rekrutacji.