Młodsza/szy kadrowa/wy z elementami księgowości

Numer referencyjny
479/2024
Data dodania
25.07.2024
Data ważności
31.08.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Lublin
Profil firmy

Firma produkcyjna , branża spożywcza

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość prawa pracy , znajomość zasad rachunkowości , prawa podatkowego
  • Dobra organizacja pracy własnej , samodzielność , dokładność
Zakres zadań

-Prowadzenie akt osobowych
-pomoc przy sporządzaniu list płac
-rozliczanie czasu pracy pracowników spółki
-monitorowanie szkoleń BHP oraz badań lekarskich
-wsparcie pracy działu kadr
-księgowanie kosztów zespołu 4 i 5-wystawianie faktur ,korekt do faktur
-wsparcie w przygotowaniu zamknięcia miesiąca oraz rocznych sprawozdań

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Wsparcie doświadczonych pracowników w obszarze kadr i księgowości.
  • Karty multisport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie zdrowotne.

Kandydatów spełniających powyższe wymogi prosimy o przesłanie CV ( z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich w/w danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowiskomłodsza/szy kadrowa/wy -elementami księgowości oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji -przez Europiek Sp.z.o.o.na adres m.kmiecik@europiek.pl