Asystent/ka w zespole IT

Numer referencyjny
398/2024
Data dodania
21.06.2024
Data ważności
31.07.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
CashDirector S.A

CashDirector S.A. to spółka akcyjna, która od ponad 10 lat oferuje rozwiązania związane z zarządzaniem finansami i księgowością dla przedsiębiorstw. Pełna usługa dostępna jest w wiodących bankach w Polsce pod marką własną (private label). Firma oferuje również dostosowane rozwiązania dla Partnerów poza bankowych i zagranicznych.

Dane kontaktowe

Julia Ożóg T:533 337 165

HR@cashdirector.pl

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Wykształcenie kierunkowe, ukończone technikum informatyczne.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
Zakres zadań
  • Wsparcie informatyczne dla pracowników firmy
  • Przygotowywanie stanowisk pracy
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego,
  • Obsługa systemu zgłoszeniowego, diagnozowanie problemów i ich rozwiązywanie
Oferowane warunki
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: m. in. pakiet medyczny i MultiSport
  • W dalszej perspektywie oferujemy Tobie rozwój kariery w IT
Sposób aplikowania

Prosimy o przesłanie CV na adres HR@cashdirector.pl

Uwagi

Prosimy o umieszczenie klauzuli RODO