Asystent / Asystentka ds. Administracji

Numer referencyjny
475/2024
Data dodania
24.07.2024
Data ważności
31.08.2024
Rodzaj oferty
Praca stała, Staż
Branża
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
OPmobility (PO Lighting Poland Sp. z o. o.)

Grupa OPmobility to wiodący na świecie dostawca innowacyjnych rozwiązań zapewniających wyjątkową, bezpieczniejszą i bardziej zrównoważoną mobilność. Kierując się innowacjami od momentu powstania, Grupa opracowuje i produkuje inteligentne systemy zewnętrzne, niestandardowe złożone moduły, systemy oświetleniowe, systemy czystej energii i rozwiązania w zakresie elektryfikacji dla wszystkich graczy w zakresie mobilności. Z przychodami ekonomicznymi w wysokości 9,5 miliarda euro w 2022 roku oraz globalną siecią 150 fabryk i 43 centrów badawczo-rozwojowych, OPmobility polega na swoich 40 500 pracownikach, aby sprostać wyzwaniom związanym z transformacją mobilności. Grupa Lighting firmy OPmobility obejmuje cały łańcuch złożonych systemów oświetleniowych, od komponentów po kompletne reflektory, od oświetlenia tradycyjnego po inteligentne i wysoko specjalistyczne produkty. Dywizja opracowuje rozwiązania wewnętrzne i zewnętrzne, które zapewniają większą swobodę projektowania, większe bezpieczeństwo i wspomaganie kierowcy.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
-Wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia, nauki społeczne lub pokrewne) lub w trakcie studiów
-Komunikatywna znajomość j. angielskiego - poziom B1/B2
-Znajomość pakietu MS Office
-Bardzo dobra organizacja pracy
-Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

Zakres zadań

-Obsługa recepcji: korespondencja firmowa, zaopatrzenie biura, prowadzenie kalendarza spotkań-
Organizacja spotkań i eventów wewnątrz firmowych
-Obsługa wizyt gości krajowych i zagranicznych
-Organizacja podróży służbowych
-Rozliczanie faktur
-Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna
-Przygotowywanie pism, zestawień i prezentacji
-Wsparcie dyrektora w codziennych aktywnościach
-Bieżące wsparcie administracyjne dla Działu HR w realizowaniu jego działań

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie(w przypadku studentów)
-Prywatną opiekę medyczną
-Dodatkowe ubezpieczenie na życie
-Multikafeterię Benefit Systems (m. in. Multisport)
-Dofinansowanie do posiłków 50 % - program Smart Lunch
-Owocowe poniedziałki
-Inne świadczenia i premie zgodnie z regulaminem wynagradzani
a-Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
-Szkolenia podnoszące kwalifikacje
-Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Sposób aplikowania

wysyłając CV na adres: pols_pl_rekrutacja@plasticomnium.com

Uwagi

Lokalizacja miejsca pracy - Niemce k. Lublina (14 km)