Stażysta/tka w dziale marketingu internetowego

Numer referencyjny
581/2024
Data dodania
13.09.2024
Data ważności
30.09.2024
Rodzaj oferty
Staż
Branża
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Emedia Sp. z o.o.

Firma emedia to agencja interaktywna specjalizująca się w marketingu internetowym: Reklama Google Ads, Facebook Ads, Instagram oraz projektowanie i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Stawiamy na współpracę i wąskie specjalizacje. Zależy nam na partnerskich i długoterminowych współpracach.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • znajomość podstawowych zagadnień dotyczących marketingu,
  • umiejętność sprawnego poruszania się po platformach społecznościowych i stronach internetowych,
  • komunikatywność,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania.
Zakres zadań

Podczas stażu będziesz miał/miała styczność z:

  • Tworzeniem i optymalizacją treści na stronach, blogach i mediach społecznościowych.
  • Współtworzeniem kampanii reklamowych, np. banery czy reklamy wideo.
  • Analizą wyników kampanii i opracowywaniem raportów.
  • Współpracą z działem SEO i SEM w celu optymalizacji kampanii.
  • Uczestnictwem w spotkaniach z klientami i prezentowaniem propozycji działań.
  • Pozyskiwaniem i analizą danych rynkowych oraz konkurencji.
  • staż w atmosferze wsparcia od wszystkich pracowników, bez rywalizacji i sztywno wyznaczonych procedur,
  • przyjazne biuro z dobrym dojazdem (obok KAUFLAND),
  • współpracę w młodym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia na różnych stanowiskach,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • sprzęt potrzebny do wykonywania pracy,
  • dobrą kawę,
  • prasę branżową.

CV i krótką informację o sobie wyślij nam na maila: kontakt@emedia.pl