Stażysta/tka / praktykant/ka - redaktor/ka treści

Numer referencyjny
357/2024
Data dodania
05.07.2024
Data ważności
31.08.2024
Rodzaj oferty
Staż, Praktyka bezpłatna
Branża
Dziennikarstwo/Media
Miejsce pracy
Lubuskie
Cała Polska
Nazwa Firmy
Digital PR Studio

Wydawnictwo internetowe Digital PR Studio - dynamicznie rozwijająca się firma z branży mediów cyfrowych, poszukuje ambitnych i kreatywnych studentów na staże i praktyki z zakresu copywritingu i redagowania treści. Nasze portfolio obejmuje portale o tematyce biznesowej, sportowej, zdrowia, urody, nowoczesnych technologii, motoryzacji, gier oraz zatrudnienia. Współpracujemy z największymi brandami w Polsce i Europie.

ul. Porzeczkowa 22a
Zielona Góra 65-790

mail: praktyki@digitalpr.studio

tel. +48 535 363 848

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- status studenta (preferowane kierunki: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, marketing, nowe media),

- zainteresowanie branżą mediów cyfrowych i aktualnymi trendami,

- dobra znajomość polskiego, języka polskiego i umiejętność tworzenia angażujących treści,

- kreatywność, samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania,

- znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego lub innych będzie dodatkowym atutem,

- wysoka kultura osobista,

- znajomość któregoś z języków: hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, szwedzki będzie dodatkowym atutem,

- podstawowa znajomość narzędzi do obróbki grafiki będzie dodatkowym atutem

Zakres zadań

- tworzenie, redagowanie i publikacja treści do wybranych działów portalu,

- współpraca z zespołem redakcyjnym w zakresie planowania i realizacji strategii contentowej,

- monitorowanie trendów w mediach społecznościowych i na rynku mediów cyfrowych,

- udział w tworzeniu i realizacji kampanii marketingowych,

- wsparcie w działaniach SEO i analizie danych

Oferowane warunki

Miejsce pracy: zdalnie.

Czas trwania stażu: od 1 do 6 miesięcy.

- możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży i cennego wpisu do CV,

- pracę w nowoczesnej firmie działającej z wykorzystaniem najnowszych technologii w tym AI,

- elastyczne godziny pracy dostosowane do planu zajęć na uczelni,

- możliwość rozwoju umiejętności w zakresie tworzenia treści, marketingu internetowego, SEO, SEM oraz pracy w mediach,

- współpracę i wsparcie doświadczonych specjalistów,

- dostęp do profesjonalnych narzędzi marketingowych,

- mentoring,

- możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu

Prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: praktyki@digitalpr.studio z dopiskiem “Aplikacja na staż” w tytule wiadomości. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.