Protetyka Słuchu - Praktyki w Amplifon Poland

Numer referencyjny
349/2024
Data dodania
28.05.2024
Data ważności
30.09.2024
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Inne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Amplifon Poland sp. z o.o.

Amplifon to światowy lider pielęgnacji słuchu posiadający ponad 11 tysięcy punktów w 26 krajach, na 5 kontynentach. Firma działa na świecie od 74 lat. W Polsce pojawiliśmy się w 2012 roku i posiadamy już ponad 100 gabinetów, w których zapewniamy opiekę wykwalifikowanych protetyków słuchu. W firmie Amplifon poświęcamy wiele uwagi zrozumieniu w jakim stanie jest słuch naszych pacjentów, oraz jak wpływa to na ich życie. Nasze rozwiązania są projektowane tak, aby czuli się oni komfortowo, używając aparatów słuchowych zapewniających im stały kontakt z otoczeniem. Oferujemy najnowocześniejsze aparaty słuchowe i usługi związane z badaniem słuchu, wykorzystujące spersonalizowane i innowacyjne podejście, dzięki coraz bardziej zaawansowanym technologiom.

Dane kontaktowe

rekrutacja@amplifon.com

lub kontakt bezpośredni z gabinetem Amplifon: ul. Jutrzenki 10 Lublin

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Szukamy ambitnych i zaangażowanych studentów Protetyki Słuchu do odbycia praktyk w naszej firmie. Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.

  • Status studenta kierunku Protetyka Słuchu
  • Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności
  • Komunikatywność i empatia
  • Zdolność do pracy w zespole
Zakres zadań
  • Uczestnictwo w badaniach słuchu i konsultacjach z pacjentami
  • Pomoc w dopasowywaniu i programowaniu aparatów słuchowych
  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach i obsłudze pacjentów
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Udział w szkoleniach i warsztatach z zakresu protetyki słuchu
Oferowane warunki
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do harmonogramu zajęć
  • Szansę na zatrudnienie po ukończeniu studiów