PRACOWNIK WSPARCIA TECHNICZNEGO DZIAŁU R&D

Numer referencyjny
414/2024
Data dodania
26.06.2024
Data ważności
31.07.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Biotechnologie/Chemia
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Permedia Sp. z o. o.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów środków barwiących (masterbatch) i dodatków do tworzyw sztucznych w Polsce.

Dane kontaktowe

Agata Ręba 501-435-950

rekrutacja@permedia.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Wykształcenie średnie;
• Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwo tworzyw sztucznych/chemia;
• Gotowość pracy w systemie dwuzmianowym 6-14/12-20;
• Predyspozycje do pracy zespołowej;
• Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań;
• Dyspozycyjność, rzetelność, dokładność;
• Znajomość obsługi komputera w zakresie Ms Office.

Zakres zadań

• Wykonywanie prac związanych z produkcją środków barwiących w skali laboratoryjnej w tym obsługa wag, wytłaczarek, wtryskarek i mieszalników zgodnie z instrukcją obsługi;
• Przygotowanie mieszanek surowcowych w skali laboratoryjnej;
• Obsługa programu laboratoryjnego przez ekran dotykowy oraz obsługa systemu ERP;
• Dbanie o bieżący stan magazynowy i inwentaryzację surowców oraz archiwum działu R&D;
• Utrzymywanie w czystości stanowiska pracy i używanego sprzętu laboratoryjnego oraz urządzeń.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
• Współpracę z doświadczonymi specjalistami;
• Atrakcyjny pakiet socjalny;
• Przyjazna atmosferę pracy.

Sposób aplikowania

adres mailowy: rekrutacja@permedia.pl