Młodszy technik napraw (elektronika) (k/m)

Numer referencyjny
580/2024
Data dodania
13.09.2024
Data ważności
31.10.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Mazowieckie
Nazwa Firmy
DIEBOLD NIXDORF
Profil firmy

Expect more.

Connect more.

Dołącz do Diebold Nixdorf - jesteśmy czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie.

Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, sieci paliwowe, centra logistyczne i rozliczeniowe zlokalizowane na całym świecie.

Lokalizacja Centrum Napraw: Nadarzyn

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Absolwenci kierunków technicznych i/lub doświadczenie w montażu mechanicznym/elektromechanicznym, naprawie elektroniki (sprzętu komputerowego, artykułów RTV/AGD etc.)
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
Zakres zadań
  • Identyfikacja i naprawa usterek
  • Demontaż, czyszczenie i odnawianie przypisanych komponentów produktu
  • Pomoc w przeprowadzaniu testów, rejestrowaniu i raportowaniu napraw
  • Rozwój praktycznej wiedzy na temat linii produktów DN oraz powiązanej diagnostyki i procedur testowych
  • Uczestnictwo w regularnych szkoleniach dotyczących produktów / napraw / konserwacji
  • Przestrzeganie zasad DN i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa.
  • Umowę o pracę na pełen lub niepełen etat (możliwość pracy 4h dziennie)
  • Transport z Warszawy
  • Stanowiska do ładowania aut elektrycznych
  • Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)
  • Atmosfera wsparcia i współpracy w naszych zespołach
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Karta Multisport
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
  • Dostęp do platformy szkoleniowej - ok. 8000 szkoleń (w tym szkolenia certyfikowane)
  • Program poleceń pracowniczych.