Młodszy/a Specjalista/tka ds. Obsługi Klienta i Agenta (k/m)

Numer referencyjny
649/2024
Data dodania
15.10.2024
Data ważności
15.11.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Ubezpieczenia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Trasti

Trasti to nowa, innowacyjna marka na polskim rynku ubezpieczeń. Naszą firmę zbudował zespół uznanych ekspertów z branży finansowej, z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w Polsce. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz optymalizacji procesów biznesowych tworzymy ubezpieczenia, które sami chcielibyśmy kupić dla siebie. Nasze produkty wyróżnia jakość, przyjazna technologia i atrakcyjna cena! Stawiamy na prostotę i fair play – nasze ubezpieczenia są zrozumiałe i odpowiadają na najważniejsze potrzeby naszych Klientów. Jeśli jesteś osobą, która lubi kontakt z ludźmi i szuka pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie – aplikuj już dziś!

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- Wykształcenie średnie,
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży ubezpieczeń,
- Dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office (w tym Excel, Word, Outlook),
- Umiejętność ustalania priorytetów oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- Samodzielność w działaniu,
- Zdolność łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji,
- Wysoka kultura osobista,
- Wiedza w zakresie produktów ubezpieczeniowych będzie dodatkowym atutem,
- Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

Zakres zadań

- Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta oraz Agenta,
- Opieka posprzedażowa nad Klientami Firmy (m.in. nanoszenie zmian na polisach, obsługa w zakresie kupna lub sprzedaży pojazdu, terminowa obsługa reklamacji),
- Rejestracja zgłoszeń Agentów oraz nadzór nad terminowością i poprawnością ich realizacji,
- Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta i Agenta,
- Obsługa korespondencji przychodzącej,
- Wsparcie bieżącej pracy działu

- Ciekawą pracę w dynamicznym zespole w nowoczesnej organizacji, z dużą samodzielnością w działaniu,
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie stałe + premia,
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
- Narzędzia niezbędne do pracy,
- Przyjazne biuro w centrum Lublina,
- Szkolenia przygotowujące do pracy

CV prosimy wysyłać na adres mailowy kamila.gruszecka@hpigma.com