Junior Helpdesk Specialist z językiem francuskim

Numer referencyjny
455/2024
Data dodania
11.07.2024
Data ważności
09.08.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
eLeader Sp. z o. o.
Profil firmy

Hej, tu eLeader!

Słowo lider w nazwie pojawia się nie przez przypadek: od ponad 23 lat usprawniamy pracę ludzi w terenie, dostarczając systemy i aplikacje mobilne. Nie chwaląc się, byliśmy i jesteśmy globalnymi liderami zmian i cyfryzacji w tej dziedzinie. Nasze rozwiązania pomagają w codziennej pracy pracownikom z ponad 80 krajów na świecie.

Więcej informacji znajduje się tutaj: https://www.eleader.biz

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• język francuski na poziomie min. B2;
• umiejętność szybkiego uczenia się;
• komunikatywność i otwartość;
• umiejętność łagodzenia stresujących sytuacji;
• pracowitość, umiejętność pracy w zespole, samodyscypliny i efektywnego zarządzania czasem i zadaniami;
• znajomość narzędzi pakietu MS Office, w szczególność MS Excel;
• umiejętność obsługi urządzeń mobilnych (Android, iOS, Windows);
• prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość innego języka obcego;
  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją;
  • znajomość podstaw relacyjnych baz danych;
  • doświadczenie w obsłudze klienta
Zakres zadań

• wspieranie klienta zewnętrznego w zakresie obsługi systemu, prowadzenie szkoleń;
• obsługa zgłoszeń (telefonicznych/mailowych/innych);
• zarządzanie dokumentacją;
• uczestniczenie w projektowaniu i implementowaniu rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji;
• współpracowanie z działem developerskim w zakresie rozwiązywania problemów użytkowników końcowych;
• diagnozowanie i analizowanie problemów pojawiających się w systemie;
• udział w testach wewnętrznych oprogramowania i sprzętu;
• wspieranie procesów integracyjnych systemów.

Oferowane warunki

• pracę w stabilnej organizacji, która tworzy własne produkty cyfrowe dla największych globalnych koncernów;
• pracę stacjonarną w supernowoczesnym biurze w Lublinie (ul. Nałęczowska 16);
• umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;
• elastyczny czas pracy;
• lekcje j. angielskiego finansowane przez firmę;
• współfinansowanie programu MultiSport oraz możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich;
• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności;
• pakiet szkoleń wdrożeniowych;
• atmosferę otwartości, współpracy i niepowtarzalny zespół ludzi, dla których chce się przychodzić do biura;
• możliwość rozegrania partyjki w tenisa stołowego, squasha czy piłkarzyki;
• niezliczoną ilość dodatkowych aktywności, spotkań i imprez integracyjnych, w których możesz uczestniczyć od pierwszego dnia!

Sposób aplikowania

Oferty pracy