Inspektor/ka terenowy/a

Numer referencyjny
453/2024
Data dodania
11.07.2024
Data ważności
31.08.2024
Rodzaj oferty
Praca dodatkowa, Staż, Praktyka płatna
Branża
Ochrona środowiska
Miejsce pracy
Lubelskie
Małopolskie
Nazwa Firmy
Mateusz Biedka MATGAB
Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Nasze wymagania:

·wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe:
-geodezyjne, architektura krajobrazu,
-rolnicze, biologiczne,
-leśne, ochrona środowiska,
-florystyka, zielarstwo, ogrodnictwo,
-zootechnika, weterynaria...,

·umiejętność organizacji i koordynacji pracy,
·orientacja w terenie: umiejętność poruszania się za pomocą ortofotomapy i GPS,
·pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
·posiadanie laptopa

Zakres zadań

Zakres obowiązków:

Kontrola upraw działek rolnych polegająca na fotografowaniu za pomocą tabletu upraw działek rolnych wraz z zaznaczeniem kierunku fotografii, częściowo planowana jest praca z użyciem dronu - Wszystkiego nauczymy.

Oferowane warunki

Oferujemy:

·tablet i dron - do celów służbowych,
·transport-nie wymagamy własnego samochodu, ale jeśli masz auto za jego użycie oferujemy gratyfikację,
·zakwaterowanie,
·ciekawą pracę przy realizacji projektu w obszarze dotacji UE, potwierdzone legitymacją ARiMR,
·system akordowy (sam jesteś sobie szefem),
·bardzo wysokie zarobki, wynikające z ilości skontrolowanych działek,
·szkolenie,
·zatrudnienie w ramach umowy, na czas trwania projektu sierpień-wrzesień

Jeżeli piesze wędrówki i obcowanie z przyrodą to również wasza pasja to prosimy o przesyłanie swoich CV.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uwagi