Grafik/specjalista DTP (k/m)

Numer referencyjny
645/2024
Data dodania
14.10.2024
Data ważności
31.10.2024
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Grafika/Kreacja artystyczna
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Wydawnictwo Academicon

Chcesz współpracować w dobrym wydawnictwem naukowym mogącym pochwalić się już prawie dekadą działalności?

Jeśli tak, zapraszamy do składania aplikacji.Studio DTP Academicon działa na rzecz Fundacji Academicon. Współpracując z nami, przyczynicie się Państwo do dzieła popularyzacji nauki i rozwoju obywatelskiego społeczeństwa wiedzy.

Zajmujemy się wydawaniem książek oraz czasopism naukowych, specjalistycznych, popularnonaukowych i dydaktycznych. Naszą domeną są publikacje z zakresu filozofii, ale przygotowujemy również prace z innych dyscyplin naukowych.

Dane kontaktowe

Ul. Heleny Modrzejewskiej 13 20-810 Lublin

Tel. kom.: 603 072 530

E-mail: redakcja@academicon.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

- umiejętność składania komputerowego książek i czasopism;
- umiejętność posługiwania się oprogramowaniem Adobe: InDesign, Photoshop, Illustator;
- rzetelność, dokładność i kreatywność w wykonywanej pracy;
- dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia ilustracji.

Zakres zadań

Praca będzie polegała głównie na opracowaniu graficznym i składzie książek wydawanych przez Wydawnictwo Academicon oraz składzie czasopisma „Filozofuj!”.

- pełny etat na podstawie umowy o pracę; widełki: 3500–4500 zł netto;
- praca pełna wyzwań z ciekawymi projektami w wyjątkowym miejscu;
- zatrudnienie w wydawnictwie o ugruntowanej już pozycji;
- kreatywna praca w instytucji z misją;
- niekorporacyjna, przyjazna atmosfera;
- kontakt z instytucjami kultury, światem nauki i mediów.

Oferty wraz z CV, portfolio i listem motywacyjnym prosimy słać do 31 października na adres: redakcja@academicon.pl

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.