Doradca Klienta GRUPY PZU- Galeria Orkana

Numer referencyjny
463/2024
Data dodania
16.07.2024
Data ważności
28.07.2024
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Ubezpieczenia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Siguro sp. z o.o.- Agent Wyłączny Grupy PZU

Grupa PZU jest największą i najbardziej rentowną firmą ubezpieczeniową w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Zaspokaja potrzeby 16 mln klientów w zakresie bezpieczeństwa i stabilizacji. Innowacyjność, etyka w działaniu i dostosowywanie się do coraz bardziej wymagających warunków rynkowych to podstawa dynamicznego rozwoju Grupy PZU.

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Nastawienie na rezultat i wysoka orientacja na klienta,
  • Motywacja do nauki
Zakres zadań
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,
  • Budowanie portfela klientów
  • Doświadczenie zawodowe w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej,
  • Program profesjonalnych szkoleń,
Sposób aplikowania

Aplikacje prosimy nadsyłać na adres: slistos@agentpzu.pl