Numer referencyjny
626/2024
Data dodania
07.10.2024
Data ważności
30.11.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Marketing/Reklama/PR
Miejsce pracy
Wielkopolskie
Nazwa Firmy
KotRabatowy.pl
Profil firmy

Portal Kotrabatowy.pl to miejsce, które pomaga oszczędzać. Znajdziesz u nas promocje i kody rabatowe do najlepszych sklepów internetowych, a także praktyczne porady zakupowe. Szukamy osoby do naszego zespołu, która pomoże realizować misję portalu i tworzyć treści najwyższej jakości. Byłoby miło gdyby interesował Cię marketing internetowy, a z kieszeni wystawało lekkie pióro.

Dane kontaktowe
Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Minimum rocznego doświadczenia w redagowaniu treści on-line (doświadczenie w dziale marketingu mile widziane)
• Zabawy słowem
• Umiejętności pisania na różnorodne tematy
• Zainteresowania marketingiem internetowym
• Zaangażowania
• Zaznajomienia się z naszym portalem - https://kotrabatowy.pl/ i tematyką kodów rabatowych i kuponów

Zakres zadań

• tworzeniu treści na stronę WWW
• pisaniu artykułów na bloga
• działaniu w Social Media
• pisaniu artykułów sponsorowanych
• tworzeniu opisów sklepów internetowych

Oferowane warunki

• Umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym
• Pracę w młodym zespole
• Możliwości rozwoju
• Odpowiedni sprzęt do pracy
• Możliwość pracy zdalnej

Sposób aplikowania

Jeśli brzmi interesująco – dołącz do nas! Wyślij CV na info@kotrabatowy.pl

Oferty pracy