Asystent/ka ds. Projektów i Administracji

Numer referencyjny
573/2024
Data dodania
12.09.2024
Data ważności
01.07.2025
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Grupa RBR
Profil firmy

Jeszcze kilka słów o PoYerbani.pl

Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku i mamy ogromny udział w tym, że grono sympatyków yerba mate wciąż się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w przyszłości zostaniemy największym producentem yerba mate i liderem sprzedaży internetowej.

Dołącz do nas i razem z nami realizuj misję dostarczania najwyższej jakości naturalnych produktów z różnych zakątków świata, tak, by stały się powszechne i dostępne dla każdego bez najmniejszych ograniczeń! Podejmiesz się tej misji razem z nami?

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie (minimum poziom B2)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość obsługi sprzętu biurowego
  • Proaktywność w działaniu i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Office
  • Dokładność i rzetelność w realizacji zadań
  • Znakomita umiejętność planowania i organizowania działań
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samoorganizacja, skrupulatność, terminowość
  • Mile widziane wykształcenie związane z finansami, np.: finanse i rachunkowość i pokrewne
  • Dodatkowymi atutami umiejętność tworzenia kosztorysów, rekrutacji, znajomość przepisów prawa cywilnego
Zakres zadań
  • Aktywny udział w rozwoju firmy i realizacja projektów organizacyjnych i strukturalnych
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Nadzór nad realizacją projektów powierzonych zewnętrznym firmom
  • Wstępne badanie rynku dla nowych projektów
  • Research informacji w Internecie - prowadzenie baz danych kontaktów
  • Kontakt z Urzędami
  • Pomoc w pozyskiwaniu dofinansowań z UE oraz lokalnych
  • Redagowanie pism, dokumentów, przygotowywanie raportów, prezentacji, podsumowań bieżących wydarzeń w firmie
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Budowanie strategii marketingowych
  • Tworzenie biznesplanów i kosztorysów
  • Wykonywanie wszelkich innych zleconych zadań związanych z bieżącą działalnością
  • Rodzaj umowy: Oferujemy umowę o pracę dla absolwentów lub umowę zlecenie dla studentów. W przypadku gdy posiadasz status ucznia/studenta kwota brutto = netto.
  • Atrakcyjne wynagrodzenieMożesz rozpoczynać pracę w godzinach 07:00 – 09:30. Sam decydujesz o której. Pracujemy 8 godzin. Nie ma mowy o żadnych nadgodzinach czy pracy w weekendy. Szanujemy work-life balance.
  • Pracujemy na pełen etat od poniedziałku do piątku.
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Pomocny, zgrany zespół, w którym stawia się na współpracę, a nie rywalizację,
  • Jasne zasady i oczekiwania
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania zadań
  • Nielimitowany dostęp do najpyszniejszej yerba mate w naszym układzie planetarnym
Sposób aplikowania
Uwagi

Informujemy, że w przypadku złożenia aplikacji, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Grupę RBR Sp. z o.o., ul. Skośna 11b, 21-040 Świdnik jako Administratora danych, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podstawą przetwarzania Państwa danych będą przede wszystkim: (i) w przypadku ubiegania się o umowę o pracę - obowiązujące przepisy prawa, w tym przepisy Kodeksu pracy oraz zgoda wyrażona w zakresie dobrowolnie podanych przez Państwa danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. c),a) RODO), (II) w przypadku gdy preferowaną formą zatrudnienia jest umowa cywilnoprawna - podjęcie działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą oraz zgoda wyrażona w zakresie dobrowolnie podanych przez Państwa danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b),a) RODO). Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO), prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO), prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie, wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją wobec przetwarzania Państwa danych, w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych zawarte są w Klauzuli informacyjnej dostępnej na naszej stronie www.gruparbr.pl/rodo-uopiuc-p/