Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Było świątecznie i radośnie - za nami koncert noworoczny w Starachowicach. 11 stycznia Chór Akademicki UMCS pod batutą prof. dr hab. Urszuli Bobryk wystąpił razem z dr. hab. Piotrem Chilimoniukiem, prof. UMCS vel Piotrem Selimem na scenie Parku Kultury w Starachowicach z wyjątkowym koncertem pt. W mroku jest tyle światła.
Licznie przybyła publiczność miała okazję celebrować początek nowego roku przy dźwiękach tradycyjnych kolęd, melodii świątecznych, ale również dobrze znanych utworów muzyki rozrywkowej. Podczas wydarzenia solowo zaprezentowali się także nasi chórzyści: Martyna Poleszak (skrzypce, śpiew) i Paweł Szum (fortepian, śpiew). Koncert spotkał się z zachwytem publiczności, pozostawiając w ich sercach radość i nadzieje na rozpoczynający się rok. Dziękujemy raz jeszcze prezydentowi miasta Starachowice Markowi Materkowi i z-cy prezydenta ds. społecznych Marcinowi Gołębiowskiemu za zaproszenie i ciepłe przyjęcie! fot. Katarzyna Gritzmann Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła”Koncert noworoczny „W mroku jest tyle światła” |