Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zapraszamy na piąte spotkanie z cyklu "Przypadki sukcesu przedsiębiorstw".
Już jutro, 25 maja br. gościem dr. Bartłomieja Twarowskiego, prof. UMCS, koordynującego spotkania mentoringowe pn. „Przypadki sukcesu przedsiębiorstw” będzie Pani Agnieszka Kłos oraz Pan Michał Wierzbowski, pracujący w Orange Polska.
Agnieszka Kłos
Pełni funkcję Dyrektora Majątku Trwałego i Rozliczeń w Global Support for Performance Europe w Orange Polska.
W sektorze SSC/BPO działa od 18 lat, w tym czasie realizowała projekty strategiczne dla całej Grupy Orange oraz przejmowała odpowiedzialność za kolejne obszary.
Niejednokrotnie pełniła rolę menadżera projektów wdrożeniowych i transformacyjnych łącząc kompetencje z obszaru IT z wiedzą finansową i doświadczeniem w zarządzaniu zmianą.
Wyróżnia ją zdolność myślenia strategicznego oraz wieloobszarowej współpracy. Z entuzjazmem i otwartością podchodzi do nowych wyzwań.
Jako menager zespołu stawia na dobre relacje i rozwój pracowników oraz ciągłe udoskonalanie procesów.
Ukończyła studia na Wydziale Matematyki UMCS w Lublinie oraz Master od Business Administration na Akademii Lena Koźmińskiego w Warszawie.
Pochodzi z Lublina, ma dwóch synów (studentów), interesuje się psychologią i rozwojem osobistym.
Michał Wierzbowski
Prowadzi Global Support for Performance Europe w Orange Polska.
Centrum znajduje się w Lublinie i zatrudnia blisko 300 osób realizując zadania z obszaru różnorodnego wsparcia biznesowego, finansów (księgowość, kontroling, zakupy) i rozwoju narzędzi automatyzujących.
Obecny w sektorze SSC/BPO od 20 lat, zarówno w centrach usług wspólnych (Thomson, Technicolor, Orange) jak i dostawców usług BPO (Accenture). Zajmował się zarówno tworzeniem nowych centrów jak i zarządzaniem i rozwojem istniejących organizacji. Był inicjatorem lub odpowiadał za realizację transferów zadań, standaryzację, automatyzację, robotyzację procesów. Jest przekonany że zaangażowanie pracowników w dużej mierzę i na dłuższą metę wynika z istniejącego zaufania w zespole. Równocześnie przyszłość rozwoju branży upatruje w AI, automatyzacji i Data Science.
Członek Rady Innowacyjnego Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Lublina przy Prezydencie Miasta Lublin, Członek Komisji Rewizyjnej ABSL, Członek Rady Programowej ADN Business Service Academy
Pochodzi z Krakowa, żonaty, 3 dorosłych dzieci (studenci i tuż po).
Wstęp bezpłatny.
Zapraszamy!