Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Wykład ogólnouniwersytecki prowadzony przez praktyków biznesu na platformie MS-Teams (kod dostępu: 4dwtls0, Meeting ID: 311 724 056 246, Passcode: WF4p9c
Gośćmi dr. Bartłomieja Twarowskiego, prof. UMCS są menedżerowie lub właściciele przedsiębiorstw, którzy prezentują swoje ścieżki kariery zawodowej oraz opowiadają o tajnikach sukcesu w biznesie.
Znaczna część zaproszonych gości jest absolwentami UMCS, a w szczególności Wydziału Ekonomicznego.
Spotkania umożliwiają uczestnikom udział w dyskusji z gośćmi i nawiązywanie z nimi relacji.
Najbliższy wykład, w dniu 09.04.24, w godz. 15:00-16:30 poprowadzi:
Andżelika Kolebuk – marketerka, graficzka i social media menedżerka. Jest absolwentką e-edytorstwa i technik redakcyjnych, a także filologii polskiej na UMCS, ze specjalnością historia literatury.
Jeszcze w trakcie studiów zdobywała doświadczenie jako copywriterka, redaktorka, korektorka, pracując w trybie freelancingu.
Aktualnie pracuje z klientami biznesowymi i instytucjami publicznymi. Od października 2022 roku jest graficzką i specjalistką do spraw komunikacji w zespole Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023, a obecnie również – promocji Urzędu Miasta Lublin.
Autorka kursów i książek dla osób chcących opanować tajniki marketingu.
Debiutancki tytuł: „Jak przestać tworzyć do szuflady i zacząć zarabiać?” ukazał się w 2020 roku, tym samym dając początek wydawnictwu „Tworzę to”.
Współautorka kursów i materiałów edukacyjnych poświęconych rozwijaniu przedsiębiorczości u artystów. Przez 5 lat prowadziła fundację „Przecinek”, w ramach której zajmowała się pozyskiwaniem funduszy na publikację książek beletrystycznych i popularnonaukowych dla debiutujących autorów, a także ich wydawaniem i sprzedażą.
Osobiście wydała 10 publikacji, a te, które przygotowała do druku językowo trudno zliczyć.
Pracuje w branży już od czasów studenckich, nieustannie mając kontakt z twórcami i przedsiębiorcami. Jest absolwentką e-edytorstwa i technik redakcyjnych, a także filologii polskiej ze specjalnością historia literatury. Jeszcze w trakcie studiów zdobywała doświadczenie jako copywriterka, redaktorka, korektorka, pracując w trybie freelancingu.
Weź udział w spotkaniu i daj się zainspirować historią ludzi sukcesu.