Asystent/tka Brokera

Numer referencyjny
314/2024
Data dodania
14.05.2024
Data ważności
30.06.2024
Rodzaj oferty
Praca stała, Staż
Branża
Ubezpieczenia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Inter-Broker sp. z o.o.
Profil firmy

Nasz zespół tworzy ponad 80 pracowników, w ciągu wielu lat funkcjonowania naszej firmy odnotowała ona niezaprzeczalny sukces, dynamicznie przy tym się rozwijając i stając się liderem rynku z rozpoznawalną marką. Nasza działalność niezmiennie opiera się na dwóch filarach – usługach świadczonych dla podmiotów publicznych i prywatnych – gwarantujących firmie stabilność i perspektywy dalszego rozwoju w przyszłości.Pracownicy Inter-Brokera tworzą zespół doświadczony, zapewniający utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi. Kładziemy duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji i doskonalenie umiejętności.

Dane kontaktowe
Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe lub studenci 4-5 roku
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• mile widziana wiedza i doświadczenie na rynku ubezpieczeń
• znajomość obsługi MS Office
• silna motywacja do pracy
• nastawienie na sukces i zorientowanie na realizację celów
• umiejętność analizy i interpretacji danych
• dobra organizacja czasu pracy
• czynne prawo jazdy kategorii B

Zakres zadań

• bieżąca obsługa procesu ubezpieczeniowego jako wsparcie dla brokerów
• utrzymywanie relacji z klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi
• monitorowanie rynku ubezpieczeniowego
• przygotowanie dokumentów ubezpieczeniowych
• sprawna obsługa urządzeń biurowych

Oferowane warunki

• ciekawą i stałą pracę w solidnej firmie
• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
• szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
• przyjezdna atmosfera w pracy
• dla studentów godziny pracy dostosujemy do zajęć

Sposób aplikowania

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij aplikację na adres: lublin@interbroker.pl z dopiskiem w tytule e-maila: Asystent/Asystentka Brokera Lublin

Oferty pracy